Петък,

Лекари с аплодисменти за хората вкъщи

От: СТАНДАРТ -
282
Лекари с аплодисменти за хората вкъщи
A
A
A

Медицинските специалисти отвърнаха на жеста на хората, които в началото на пендемията ги аплодираха от балконите си всяка вечер в 21 ч. Снощи медицинските специалисти аплодираха българите, които спазват мерките за безопасност.  Лекари, сестри и санитари ръкопляскаха на всички, които ги послушаха и си останаха вкъщи през вчерашния празничен ден.

Предложението дойде от директора на Александровска болница проф. Костадин Ангелов и беше прието от неговите колеги – водещи специалисти и началници на големите столични болници.

По този начин медиците изразяват своята благодарност към отговорните хора, които изпълняват разпоредбите на оперативния щаб за борба с коронавируса и здравното министерство в условията на извънредното положение. В „Пирогов” всички дежурни здравни работници, излязоха навън.


Всички новини от категория Здравеопазване.

Вижте всички актуални новини от Standartnews.com

Още от категорията