ГЕРБ-Айтос проведе предизборна среща с жителите на северозападния квартал на града „Маджур Махала". Общинският координатор на партията Красимир Енчев откри дискусията, като представи кандидатите за кмет и общински съветници на Община Айтос. Основна част от срещата бе фокусирана върху представянето на програмата за развитие на Общината в следващите четири години, визирайки разрешения конкретни проблеми поставени от местните жители.
Кандидатът за кмет на община Айтос от ГЕРБ Васил Едрев обясни, че преди четири години е поел поста с наследени задължения от милион и половина лева, което е наложило затягане на финансовата дисциплина. Едва през последната година Общината е успяла да отдели средства за най-належащите ремонти на асфалтови покрития и улично осветление в резултат на стабилизирането на финансовите показатели и доброто взаимодействие между държавата и общината.
Васил Едрев сподели намеренията си да благоустрои пустеещата голяма квартална поляна по проект за озеленяване. Това градско пространство най-често се замърсява от провеждащия се всяка сряда пазар за улична търговия, за който се предвижда да бъде преместен. „За да се случат всички тези добри идеи и проекти, за да има добри видими резултати е необходима много работа както от общинския кмет, така и от общинските съветници. Който е възприел нашата програма и ни е повярвал, нека ни подкрепи с номер 10 на 25 октомври", призова кандидатът за кмет от ГЕРБ Айтос Васил Едрев.
Последвайте ни в Google News Showcase за важните новини
Вижте всички актуални новини от Standartnews.com