Отново черен дим над Бургас. Какво става?

Черен дим отново се изви над Бургас. Пожар лумна в индустриалната зона. Докато работници в сервиз, намиращ се зад „Авто Карашев“, са заварявали, нещо до тях е избухнало и огънят рязко се разпростиранил в цялата постройка, съобщи кметът Димитър Николов. Той пристигна на мястото на пожара на ул. „Крайезерна“, предаде „Флагман”.
„Огънят много бързо е обхванал съседни сгради, където е имало други частни сервизи – за мотори и леки автомобили. Има изгорели коли. Всички пожарни автомобили са на мястото, защото в момента най-опасното е пожарът да не тръгне към бензиностанцията, която се намира на метри от мястото на стихията“, каза кметът Димитър Николов.
В съседство до пожара има и цех за мебели, което прави работата на пожарникарите още по-отговорна.
„Флагман” съобщи, че пожарът е вследствие на избухнала газова горелка. Двама работници в съседство до сервиза на Пламен Карашев са заварявали метална част на автомобил, когато тя е избухнала. Пожарът се е разраснал много бързо, но за щастие те са успели да се отдалечат достатъчно бързо, че да не пострадат. Двамата са силно стресирани.
Народни борби в Етрополе събраха деца, шампиони и мед...
Скандал! Пригожин заплашва руски медии
Павел Глоба срази 3 зодии! Какво се задава до дни
Кобилкина проговори след развода
Нов трус на границата, какво става
Извънредно от Гешев! Заплахата
Тъжно. На 95 си отиде легендарен певец и актьор