Важна информация за шофьорите - затруднен трафик в обедните часове на Гергьовден през Прохода на републиката, в района на Мишеморковия хан.
Причината е, че аварийни екипи се опитват да извадят камиона, който в понеделник се преобърна и падна в пропаст край пътя. Въпреки тежкия инцидент шофьорът оцеля и беше изваден успешно от кабината.
Припомняме, че на 5 май тир се завъртя на мокрия от дъжда път, скъса мантинелите и падна в дълбока пропаст на Хаинбоаз. Произшествието стана около 18 ч. в понеделник край село Мишемерков хан.
Товарният автомобил е паднал в дерето от 40-метрова височина. Дърветата по стръмния скат са омекотили удара и шофьорът е оцелял като по чудо. Тирът е превозвал празни бирени бутилки.
Последвайте ни в Google News Showcase за важните новини
Вижте всички актуални новини от Standartnews.com