Бордо. Българска проститутка заряза бебето си Исус във френска болница. Жената изчезнала малко след като родила в клиниката "Пелегрен" в Бордо, съобщи регионалният вестник "Сюд Уест". Детето си оставила на 36-годишен мъж, когото представила за свой съпруг и баща на детето.
Оказало се обаче, че той не е биологичният татко и си има приятелка, която постъпила в същото здравно заведение за оплождане ин витро. 29-годишната българка се договорила с двамата да им даде отрочето си. Нашенката използвала картата за здравна застраховка на стерилната жена.
Проститутката вече имала 5 деца и твърди, че искала да направи подарък на двамата французи. Надявала се, че така синът й ще расте при добри условия.
Фалшивите родители са били задържани, а после освободени. Разследва се дали двойката е платила на нашенката.
Последвайте ни в Google News Showcase за важните новини
Вижте всички актуални новини от Standartnews.com
















