Зоря би 10 от ЦСКА-София с 1:0

Съдията не даде дузпа за "червените"

Зоря би 10 от ЦСКА-София с 1:0 | StandartNews.com

Зоря (Луганск) отстрани ЦСКА-София в третия кръг на турнира по футбол Лига Европа. В реванша игран в Запорожие Зоря победи "червените" с 1:0 и с общ резултат 2:1 ги отстрани. В 21-ата минута съдията не даде дузпа за ЦСКА-София след като играч на Зоря игра с ръка в пеналта на домакините. При контраатаката на Зоря Турицев събори откъстващия се сам футболист на домакините и съдията му даде червен картон. В последните минути на мача Русин вкара след контраатака за 1:0. За събличането на фланелката съдията му даде втори жълт картон и го изнони.

"Накрая вкарахме двама централни нападатели и за това се оголихме отзад. Пресирахме нашия противник. Честитя на моите играчи за играта и за представянето им в предишните мачове. Съдията реши и двата мача. Видяхте сами, че има дузпа. А след това ни даде и червен картон, коментира след мача Люпко Петрович, треньор на ЦСКА-София.