Ювентус успя да надвие Торино

Ювентус успя да надвие Торино  | StandartNews.com

Футболистите на Ювентус победиха Торино с 1: 0 в градското дерби. Единственият гол в мача отбеляза Пол Погба в 54-ата минута, а първото полувреме премина доста скучно, защото двата отбора не създадоха много голови положения.

Втората част бе доста по-интересна. Момчетата на Антонио Конте обаче играха по-агресивно. Карлос Тевес стреля в 46-ата минута, но не успя да вкара, защото топката мина над гредата.

В 54-ата Ювентус поведе след центриране от корнер на Погба. Той се разписа след удар с глава. По-късно Тевес се опита пак да вкара, но отново не улучи вратата.

Малко преди края на мача Мирко Вучинич стреля, но Торино Даниеле Падели спаси топката.

Ювентус се нарежда на второ място във временното класиране. Отборът събра 16 точки след пет победи и едно равенство.