Лондон. Димитър Бербатов вкара почетното попадение за "Фулъм" при загубата с 1:3 от "Ливърпул" на "Крейвън Котидж". Мачът бе от 37-ия кръг във Висшата лига.

Така черната серия за лондончани продължава. Те нямат победа от 1-и април, когато победиха КПР.

Бербатов се разписа в 33-та минута с глава, след добро центриране на Саша Ритер отдясно.

Голът се оказа единствен в актива на "котиджърс", а Даниел Стъридж оформи хеттрик след това с попадения в 36-та, 63-та и 85-та минути.

Бербатов записа пълни 90-и минути, а другият българин в състава на лондончани Станислав Манолев изобщо не попадна в групата.

Във временното класиране "Фулъм" остана на 15-то място с 40 точки. 18-ия "Уигън" е с 35 точки и с мач по-малко кръг преди края на шампионата. "Ливърпул" е 7-ми с 58 точки.