Нюкасъл. Фулъм записа втора поредна загуба във Висшата лига. Димитър Бербатов и компания загубиха с 0:1 при гостуването си срещу Нюкасъл в мач от 3-ия кръг.

Българинът започна като титуляр и остана на терена на "Сейнт Джеймс Парк" през всичките 90 минути, но така и не успя да помогне на своите да стигнат до гол.

"Свраките" бяха по-активният тим и можеше да стигнат и до по-убедителен резултат, но Дейвид Стокдейл на няколко пъти извади своите. Единственото по-чисто положение за лондончани дойде след почивката, но Тим Крул изби удара от пряк свободен удар на Брайън Руис.

Победният гол за Нюкасъл падна в 86-ата минута, когато Бен Арфа с хубав шут от границата на наказателното поле не остави шанс на Стокдейл.

В таблицата, Фулъм е на 15-а позиция с 3 точки. Нюкасъл се изкачи на 11-о място с 4 точки.