ВАР не ни остави да бием Северна Македония

Мачът в Разград завърши 1:1

ВАР не ни остави да бием Северна Македония | StandartNews.com

България и Северна Македония завършиха наравно 1:1 в първи мач от групата на турнира Лига на нациите.

Кирил Десподов откри резултата в 13-ата минута, завършвайки страхотна комбинация с Тодор Неделев. Милан Ристовски изравни в 50-ата минута.

На стадиона в Разград присъстваха около 6000 зрители.

В 60-ата минута Алиоски  потърси с красив удар далечния ъгъл на българската рамка, но Михайлов изби ефектно с една ръка. В 71-ата минута офанзивният халф на Левски Илиян Стефанов дебютира за националния отбор. Героят на "сините" от финала с ЦСКА замени Неделев.

Нещата отиваха към своя логичен завършек, когато в 94-ата минута емоциите взеха връх. Удар на Мартин Минчев срещна ръката на Муслиу и реферът от Франция Жереми Пиняр взе решение да отсъди дузпа. Радостта за нашите момчета обаче бе кратка, тък като след консултация с ВАР арбитърът отмени своето решение.