ЦСКА приема Ботев Враца днес

"Червените" търсят първи успех у дома този сезон

ЦСКА приема Ботев Враца днес | StandartNews.com

ЦСКА приема днес от 18:45 часа Ботев Враца на ст. "Българска армия". Мачът е от четвъртия кръг на efbet лига е много важен за "червените", които започнаха да излизат от кризата.

Сега, тимът на Люпко Петрович ще се опит да вземе първи успех за сезона у дома. Както е известно, "червените" направиха хикс с Етър и паднаха от Черно море в предните си два мача на "Армията". Драмата с щастлив край в Хърватия трябва допълнително да донесе самочувствие за тима. Възможно е някой от играчите да получат почивка след мача в Осиек - Николай Бодуров, Жанио Бикел и Тиаго.

Врачани пък със сигурност не могат да са доволни от старта на сезона. Тимът има една победа 0 над Витоша, но в миналия кръг загуби тежко от Локо Пловдив с 1:4 у дома. Симеон Мечев и Ангел Лясков няма да играят заради травми. Илия Миланов пък е наказан.