ЦСКА и Ботев определят втория финалист за Купата

Реваншът е на "Българска армия" от 20,30 ч, Диема спорт ще го излъчи наживо

ЦСКА и Ботев определят втория финалист за Купата | StandartNews.com

Футболистите на ЦСКА-София и Ботев (Пд) ще определят тази вечер и втория финалист в турнира за Купата на България. Реваншът от полуфиналите ще се играе на ст. "Българска армия" от 20,30 ч и ще бъде излъчен пряко по Диема спорт. В първата среща, играна на базата на Ботев в Коматево, двата отбора завършиха 0:0. През миналата година „жълто-черните“ отстраниха „червените“ след драма на „Армията“ и пловдивчани се надяват на същия сценарий. През 2019 година в първия мач Ботев взе победа с 3:2 като домакин, но на реванша водеше с 0:2 на почивката, след което „армейците“ направиха пълен обрат, за да се стигне до инфарктният гол на Кристиан Димитров минута преди края на редовното време. Първият финалист в турнира бе определен снощи. Локо (Пд) направи 0:0 на "Левски" в София и с общ резултат 2:0 ще защитава отличието на 1 юли.