Спорт

Тодор Алексиев къпе щерка на Банско

Фенове се редят на опашка край басейна за снимка със звездата

Банско. Фенове на волейбола разконспирираха Тодор Алексиев на Банско. Звездата отведе съпругата Ваня и дъщеря си Никол на ваканция в хотел "Грийн Ууд" в местността Бетолово. От няколко дни Тошко неотлъчно е до щерка си, като я пуска на воля да се плацика в басейна. Той търпеливо я варди, докато се къпе, и си пийва биричка на бара, издадоха го курортисти.

Няколко часа останалите клиенти на хотела се ослушвали и набирали кураж да заговорят звездата. Накрая върл фен от Перник се престрашил и отишъл да го поздрави за чудесното представяне на олимпиадата и да му стисне ръката. Това отприщило всенародна радост и се извила върволица от желаещи да поговорят с него, разказаха свидетели. Малко след това започнала нескончаема фотосесия, като Алексиев не отказал на никого. Ваканцията на национала приключва днес, след което Тошко започва подготовка за новия сезон.

4-годишната Никол, родена малко преди олимпиадата в Пекин, е като гербова марка за него, разказаха от хотела. От фамилията липсвал само малкият Тошко, който проплака дни преди олимпийските игри в Лондон и още не е пораснал достатъчно, за да го води тати на почивка.

Последвайте ни в Google News Showcase за важните новини

Вижте всички актуални новини от Standartnews.com

Коментирай