Сребърен медал за ансамбъла ни на Световната купа

Сребърен медал за ансамбъла ни на Световната купа | StandartNews.com

Българският ансамбъл по художествена гимнастика грабна сребърен медал във финала на пет ленти на Световната купа в столицата на Узбекистан Ташкент. Той е втори за българките, след като вчера завършиха първи в многобоя.

На съчетанието с пет ленти златен медал спечели Израел, а бронз взеха представителките на Беларус.

При индивидуалните съчетания Невяна Владинова е на шесто място на финала с топка с оценка 17.350, а Мария Матева остана на стотни от медал в обръча, след като е четвърта с 17.850, съобщи БГНЕС.

"Отлична игра на второто съчетание на "златните момичета" и първо място в многобоя!!! Гордея се с вас! Браво, момичета Браво, Ина!!!", написа вчера Илиана Раева във Фейсбук, а днес отново съобщи добрата новина за гимнастичките.