Реал Мадрид и Ман Сити сътвориха шедьовър в ШЛ

Изключителен първи 1/4-финален мач

Реал Мадрид и Ман Сити сътвориха шедьовър в ШЛ | StandartNews.com

Реал Мадрид и Манчестър Сити изиграха изключителен първи 1/4-финален мач от Шампионска лига, който завърши 3:3!

Шедьовърът на стадион "Сантяго Бернабеу" със сигурност ще влезе в историята на турнира, а двата колоса отново показаха защо в последните години неизменно са определяни като големите фаворити за трофея.

Начало на головото шоу даде Бернардо Силва още във 2-ата минута, но преди да беше изтекъл четвърт час игра, "Кралете" вече имаха преднина. Рубен Диаш си вкара автогол след рикошет в тялото му, а Родриго направи пълен обрат.

Шампионът на Европа не се предаде и отново поведе с две бързи попадения след почивката. Фил Фоудън изравни, малко по-късно Йошко Гвардиол вкара за 3:2! Но Реал също не беше казал последната си дума и в 79-ата минута Федерико Валверде с великолепно изпълнение от воле оформи крайния резултат.

Реваншът на "Етихад" ще се играе още следващата седмица, пише gol.bg.