Нови победи за Андреев в САЩ

Само Паоло Лоренци спря таланта ни

Нови победи за Андреев в САЩ | StandartNews.com

Националът по тенис за Купа „Дейвис“ и АТП Къп Адриан Андреев постигна две победи и допусна една загуба в третия ден на демонстративния турнир на твърди кортове International Tennis Series в Бредънтън, Флорида (САЩ), съобщава БНР. В първата си среща 18-годишният българин се наложи с 4:1, 4:3(2) над американеца Джон Сератини. Мачът продължи 57 минути. След това Андреев надигра и 39-годишния доминиканец Майкъл-Рей Паларес-Гонсалес с 4:2, 4:0, като спечели последните шест гейма в неравностойната среща. В заключителния двубой за деня 685-ият в ранглистата софиянец отстъпи след обрат и два загубени тайбрека от №121 в класацията на тенисистите Паоло Лоренци от Италия след 4:2, 3:4(4), 3:4(3) след повече от час и половина игра. Така Лоренци поведе с 2-1 победи срещу Андреев на турнира. Състезанието продължава и днес.