Наполи и Барселона с хикс на "Сан Паоло"

Байерн размаза Челси в Лондон и е със сигурно класиране напред

Наполи и Барселона с хикс на "Сан Паоло" | StandartNews.com

Тази вечер се изиграха още два мача от осминафиналите в Шампионска лига.

Наполи и Барселона не излъчиха победител в първия спор помежду си на италианска земя.

Домакините дадоха битка на каталунците, но все пак Барса остава с предимство заради равенството с гол на чужд терен.

Битката на стадион "Сан Паоло" завърши при резултат 1:1.

За Наполи точен бе Дрийс Мертенс, докато за гостуващия тим се разписа Антоан Гризман.

През второто полувреме на двубоя голмайсторът за италианците бе принуден да напусне терена, след като получи контузия.

Барселона завърши срещата в намален състав, като две минути преди изтичането на редовното време Видал си изкара два жълти картона наведнъж и пропуска реванша.

В другия осминафинал Байерн имаше смазващо превъзходство над Челси в Лондон почти през целия мач.

Домакините пък завъриха мача с 10 души на терена, след като Маркос Алонсо си изкара глупав червен в 83-ата минута.

С два гола се отчете Серж Гнабри, един вкалра Роберт Левандовски за 0:3 и на практика сигурно класиране на баварците за следващата фаза.