Моуриньо преговаря за завръщане в "Челси"

Моуриньо преговаря за завръщане в "Челси" | StandartNews.com

Лондон. "Челси" е започнал преговори с Жозе Моуриньо за завръщането му в клуба, твърди в. "Сън". След загубата с 2:3 от "Нюкасъл" в събота, собственикът на лондончани Роман Абрамович иска на всяка цена бившият мениджър да поеме отбора от лятото.

Самият португалец бил готов да се завърне в тима. Моуриньо вече получил множество примамливи предложения за мениджърски пост в други отбори, но предпочита да акустира на "Стамфорд Бридж".

Моуриньо няма да остане на в "Реал" (Мадрид) след края на сезона, тъй като "белите" се представят много слабо и изостават с 16 т. от лидера "Барселона" в Примера дивисион. Освен това част от играчите са в конфликт със специалиста, който си позволи да остави резерва капитана и символ на тима Икер Касияс, въпреки че испанецът е сред най-добрите на своя пост в света.

"Челси" пък не оправдава очакванията под ръководството на Рафаел Бенитес. "Сините" нямат победа вече четири мача, а феновете не пропускат да изразяват мнението си за испанеца с плакати, които го призовават да се махне.

Моуриньо водеше "Челси" в периода 2004 - 2007 г., като спечели две шампионски титли, Купата на Англия, два пъти Купата на лигата и Суперкупата на страната.

Последвайте ни в Google News Showcase за важните новини

Вижте всички актуални новини от Standartnews.com

Коментирай