Милан отърва кожата, Нюкясъл пред отпадане /РЕЗУЛТАТИ/

Милиардите на "джордитата" очевидно не стигат

Милан отърва кожата, Нюкясъл пред отпадане /РЕЗУЛТАТИ/ | StandartNews.com

Милан победи с 2:1 ПСЖ в група F на Шампионска лига и така запази шансове за класиране след първата си победа в турнира тази есен.

Още в 9-та минута - Гол за ПСЖ! След центиране от ъглов удар Маркиньос отклони към Милан Шкриниар и бившият играч на Интер отблизо простреля Майк Менян.

В 24-та минута - равенство!Донарума спаси удар на Жиру, но Рафаел Леао бе на точното място и възстанови равенството след красив удар със задна ножица!

Съперниците си размениха по една голова ситуация в рамките на само няколко секунди. Първо Дембеле с техничен удар удари греда, а веднага след това "росонерите" организираха контраатака при която Лофтъс-Чийк изведе Жиру, чийто изстрел намери мрежата, но от външната страна на вратата.

Вездесъщият Жиру! Гол за Милан! След великолепно центриране на Тео Ернандес отляво Жиру надскочи Милан Шкриниар и с глава направи резулатата 2:1 в полза на домакините.

Росонерите ударжаха този резултат, а тук фаворит за първото място става Борусия Дортмунд. Немците взеха нов успех над Нюкясъл /2:0/, като така новобогаташите от Острова са пред отпадане и мечтите за бързи успехи са на път да рухнат.

Мачът ще се запомни и с обидите на миланистите от трибуните към вратаря Донарума, преминал точно в ПСЖ.

РЕЗУЛТАТИ - Атлетико М - Селтик 6:0, Лацио - Фейенорд 1:0, Цървена звезда - Лайпциг 1:2, Манчестър Сити - Йънг Бойс 3:0