Меси ликува след важен гол! Интер Маями е на върха на щастието

Купата на Лигите стана общо 44-ото отличие в кариерата на Лео Меси

Меси ликува след важен гол! Интер Маями е на върха на щастието | StandartNews.com

Интер Маями спечели Купата на Лигите след победа при дузпите с 10:9 (1:1 в редовното време) срещу тима на Нешвил.

Лионел Меси даде аванс на Интер в 23-ата минута. След почивката Нешвил изравни чрез хаитянина Фафа Пико в 57-ата минута. До края на редовното време и двата тима имаха отлични възможности за нов гол, но до промяна в резултата не се стигна.

При дузпите драмата бе пълна, след като резултатът стана 9:9. Тогава дойде времето и на вратарите да бият дузпи. Дрейк Календър бе точен, за да изведе Интер Маями напред, а след това отрази изпълнението на колегата си под рамката на Нешвил - Елиът Панико и така клубът на Дейвид Бекъм стигна до титлата.

Купата на Лигите стана общо 44-ото отличие в кариерата на Лео Меси.