Манчестър Юн стана за смях! Кой се изгаври отново с тима

Четвърто поредно поражение от Брайтън

Манчестър Юн стана за смях! Кой се изгаври отново с тима | StandartNews.com

Трагично представяне на Манчестър Юнайтед през нови сезон в Англия. Срамът вече е голям и напрежението на "олд Трафорд" ще се покачва още.

Някогашният доминант в английския футбол  допусна четвърта поредна загуба от Брайтън във Висшата лига след 1:3 на "Олд Трафорд" в петия кръг.

Представянето на "червените дяволи" днес пак не бе ефективно, а "чайките" по навик ги наказаха с перфектни атаки, като се възползваха и от пропуските на съперника.

Отборът на Роберто Де Дзерби поведе с 3:0 след голове на Дани Уелбек, Паскал Грос и Жоао Педро преди младият Ханибал да върне попадение за домакините.

Юнайтед допусна поне два гола във вратата си в четвърти пореден мач от Висшата лига, което не се бе случвало от 70-те години на миналия век.

Това е трета загуба за тима през сезона след тези от Тотнъм и Арсенал. Така мениджърското място на нидерландеца Ерик Тен Хаг е под сериозна заплата.