Лудогорец пак начело на временното класиране

Владислав Стоянов е с комоцио след удар на Анисе

Лудогорец пак начело на временното класиране | StandartNews.com

Разград. Двубоят между отборите на Лудогорец и Ботев Пловдив завърши при резултат 0:0. Мачът се игра на Лудогорец Арена и бе от 11-ия кръг на българската "А" група.

Футболистите и на двата тима играха равностойно през първата част от мача. Лудогорец обаче показа надмощие с топката през втората.

Мачът завърши с лоша новина за разградчани. През първото полувреме вратарят Владислав Стоянов бе ударен в главата от Абел Анисе. Футболистът на Ботев се опита да го предпази, но не успя и стражът получи комоцио след удар с коляно. Не е ясно колко време Стоянов ще бъде извън игра.

След днешната игра отборите продължават да водят във временното класиране. Лудогорец е на първо място с 25 точки, а Ботев изостава с 21 точки. Ако в неделя Литекс, който е на трето място, спечели гостуването на Берое в Стара Загора, Ботев ще се раздели с втората позиция.