Лудогорец би поляци с красив гол

Лудогорец би поляци с красив гол | StandartNews.com

Белек. Лудогорец победи полския Гурник Забже с 1:0 в последната си контрола от лагера в Турция. Срещата започна отлично за разградчани, които излязоха напред в резултата след само 10 минути. Себастиян Ернандес отбеляза страхотно попадение със странична ножица след центриране на Жуниор Кишада.

Преди края на първото полувремето „орлите" имаха шанс да удвоят преднината си, но Кишада не пое добре топката и вратарят улови. Малко преди това само късметът спаси Лудогорец, когато като по чудо топката не се озова във вратата на „зелените".

През втората част треньорът на Лудогорец Стойчо Стоев смени изцяло състава си.

Здрава битка в центъра на терена не позволи на някой от отборите да създаде опасно положение. Малко преди края на мача и токът на стадиона спря, но скоро играта беше подновена.

До края на мача Лудогорец имаше няколко по-опасни атаки, а Дани Абало нацели и греда.

Така шампионите победиха 2-рия в Полша Гурник, след като вчера отстъпиха с 0:1 от молдовския Шериф (Тираспол)

Утре Лудогорец се прибира в България преди третия подготвителен лагер, който ще се проведе в Испания от 2 до 13 февруари.