Лудогорец започна контролите с победа

Успехът е първи за новия треньор на тима от Разград

Лудогорец започна контролите с победа | StandartNews.com

Лудогорец записа победа в неофициалния дебют на новия треньор на шампионите Валдас Дамбраускас. Тимът от Разград спечели с 2:1 срещу сръбския Бачка Топола на стадион "Риксус Премиум" в турския курорт Белек.

Два гола за успеха вкара Бернард Текпетей (7, 36) , а попадението за съперника отбеляза Станойев (37).

Мачът бе първи и за Младен Кръстаич начело на Бачка Топола, който миналия сезон завърши 4-ти в първенството на западната ни съседка. Бившият национален селекционер на Сърбия пое отбора тази зима, а за поста бе предпочетен пред Златомир Загорчич.

Лудогорец изигра мача с различни състава в двете полувремена, като определено по-добре се представиха футболистите преди почивката, когато паднаха и трите попадения в срещата.