Левски тръгна с успех в Турция, Лудогорец с разгром

Сините надвиха Пюник, шампионите размазаха Кайрат

Левски тръгна с успех в Турция, Лудогорец с разгром | StandartNews.com

Левски стартира с победа подготовката си в Турция. Сините победиха с 3:2 арменския Пюник, като с гол се отчете най-коментираната покупка Спиърингс.

Дебютантът Спиерингс беше точен в 10-ата минута с платен удар, а в 13-ата минута Иву Угочукву изравни с удар в долния десен ъгъл.

Шевчук в 73-ата минута донесе пълен обрат, след като Петър Иванов изби дузпа на Миранян.

Пет минути след това Здравко Димитров изравни в 78-ата минута. Три минути преди края Нашименто направи 3:2 след хубав удар от фаул.

Шампионите от Лудогорец пък разбиха с 6:0 Кайрат в контрола в Белек.

Попаденията за шампионите на България реализираха Кешерю (2), Жоржиньо (39), Шверчок (65, 76), Чибота (67) и Бакалов (70). "Зелените" изиграха страхотен мач, в който изнесоха лекция на вицешампиона на Казахстан.