Късен гол спаси Интер от резил в Шампионската лига

Барела изравни за 1:1 в 92-ата минута

Късен гол спаси Интер от резил в Шампионската лига | StandartNews.com

Славия (Прага) бе на косъм да поднесе сензацията на вечерта в Шампионската лига. На "Джузепе Меаца" чехите за малко да стигнат до успех над италианския гранд Интер в среща от Група F. В крайна сметка обаче двата тима врътнаха реми 1:1, след като домакините оцеляха след изравнително попадение на Барела във втората минута на продължението след края на редовното време.

Италианците бяха съвсем резонно абсолютни фаворити за успеха в този мач и отборът контролираше събитията на терена през голяма част от срещата, но въпреки това така и не успя да отбележи по-ранно попадение.

Първият гол в мача падна в 63-ата минута и бе дело на Олаинка, който от близка дистанция довкара една избита от вратаря топка и така бе близо да донесе успеха на тима си. Във втората минута от добавеното време обаче Барела изравни. След този мач двата тима имат по една точка в актива си. В другия ранен мач днес Лион и Зенит направиха 1:1.