Кокала задави Стоичков с 1:1

Кокала задави Стоичков с 1:1 | StandartNews.com

Пловдив. "Локо" (Пд) остави "Литекс" в подножието на върха. "Черно-белите" не позволиха на подмладения тим на "оранжевите" да запише втора победа от началото на първенството с 1:1. За пловдивчани това беше втори пореден мач от началото на сезона с този резултат.

В последната минута на първата част Георги Миланов попари домакините. Националът навърза двама защитници и от границата на наказателното поле забоде топката в мрежата зад Стефан Кунчев. "Локо" нанесе своя удар минути, след като бе подновена играта. Защитата на "Литекс" заспа при атака на домакините. От това се възползва бившият играч на "оранжевите" Марин Петров, който изравни. До края на срещата и двата тима не успяха да се възползват от възможностите си.