Измамихме украинците! Равенство като гости

Националният ни тим удържа геройско 1:1

Измамихме украинците! Равенство като гости | StandartNews.com

Във футбола понякога става така, че можеш да измамиш съперника. Нещо такова стана тази вечер с нашия национален отбор, който завърши наравно 1:1 като гост на Украйна. Въпреки тоталното превъзходство на домакините и трите им отменени гола заради засади!

В 14-та минута украинците вкараха, но попадението не беше зачетено. Довбик получи успореден пас отЗубков и от 10 метра пред вратата разтреля мрежата на Михайлов, но е бил в засада.

В 35-та минута нашите поведоха! И това стана след тоталната доминация на домакините.

След две последователни грешки на двамата централни защитници на Украйна, Радослав Кирилов издебна в наказателното поле и стреля с левия крак в средата на вратата за 0:1.

Убийствено надмощие имаха украинците пхрез цялото второ полувреме. Два гола им бяха отменени отново заради засади.

Но логичното се случи. В 80-та минута топовен шут на Степаненко не остави шансове на вратаря Вуцов.

А и домакините нямаха никакъв късмет, като и н добавеното време изпуснаха невероятно положетние за гол. След това и Вуцов спаси блестящо.

След края нашият щаб се прегръщаше много. В крайна сметка се гледа резултата, каквото и да значи това. Все пак, добрите намеси на Николай Михайлов и Светослав Вуцов също ни спасиха от загуба.