Интер се закопа сам, Тотнъм напред

ПСВ разплака "нерадзурите", Барса с 1:1 срещу "шпорите"

Интер се закопа сам, Тотнъм напред | StandartNews.com

Интер счупи тъпомера след като не можа да победи ПСВ у дома и завърши 1:1, което изхвърли тима от Шампионската лига, тъй като по същото време Тотнъм завърши 1:1 при гостуването си на втория отбор на Барселона в последния кръг от Група В в Шампионската лига. На "Джузепе Меаца" холандците откриха резултата рано чрез Лосано в 13-ата минута. От там до края се игра пред една врата, тази на ПСВ но Интер така и не намираше път към нея. Все пак Маури Икарди изравни в 73-ата минута, но това се оказа недостатъчно. По същото време Барселона, който бе спечелил отдавна групата не си даде зор и пусна резервите срещу Тотнъм. Въпреки това Дембеле откри резултата с чудесна солова акция. Но 5 минути преди края на мача Моура изравни и класира Тотнъм за осминафиналите.