Хановер 96 удари новия тим на Неделев

Хановер 96 удари новия тим на Неделев | StandartNews.com

Хановер. Майнц 05 загуби с 1:4 от Хановер 96 мача от 4-ия кръг в немската Първа Бундеслига. Това бе първа загуба за новия тим на Тодор Неделв от началото на кампанията. В петък стана ясно, че Неделев от Нова година ще облече екипа на Майнц 05.

Селекцията на Томас Тюхел, до този момент имаха три победи от три мача. Те започнаха много силно и срещата в Хановер, след като новата звезда на Майнц Николай Мюлер се разписа за 0:1 в 12-ата минута след хубав пас на Зденек Поспех.

Домакините изравниха в 31-ата минута чрез Маме Диуф. Бившият играч на Манчестър Юнайтед се разписа с глава. Полякът Артур Собиех покачи на 2:1 на "HDI Арена", а Дидие Я Конан в 80-ата минута направи 3:1. Точка на спора сложи Едгар Приб в 82-ата минута.

Във временното класиране Майнц 05 заема 5-а позиция с 9 точки, а Хановер 96 е 4-и със същия актив.