Фурор! Червените шамаросаха Левски на старта на сезона

Тимът надви сините с 1:0

Фурор! Червените шамаросаха Левски на старта на сезона | StandartNews.com

Отборът на ЦСКА 1948 започна новия сезон на Първа лига със страхотна победа. Тимът на Любослав Пенев записа труден, но много важен успех над амбицирания отбор на Левски с минималното 1:0 в най-интересната среща от първия кръг на първенството, съобщи Gong.bg.

Единственото попадение реализира Георги Русев в 52-ата минута.

През второто полувреме „червените“ играха с човек по-малко заради червения картон на защитника Стефан Цонков в самия край на първата част.

„Сините“ имаха териториален превес през целия мач и отправиха общо 16 удара, от които само два обаче бяха точни. Те нямаха и късмет още във втората минута на мача, когато Роналдо удари греда.

В следващия кръг „червените“ гостуват на Пирин Благоевград, докато Левски, който за втора поредна кампания започва със загуба, ще опитат да се отърсят от поражението при домакинството си на новака Спартак Варна.