Фулъм с нов мениджър и поредна загуба

Фулъм с нов мениджър и поредна загуба | StandartNews.com

Лондон. Фулъм отбеляза поредна загуба като домакин с 1:2 от Тотнъм в лондонското дерби на 14-ия кръг в Премиър Лийг. Двубоят бе дебют за новия мениджър на тима на Бербо - Рене Мюленстийн, който пое поста след освободения Мартин Йол.

Димитър Бербатов беше в стартовия състав и игра през цялата среща, като изработи първия гол на Фулъм, все пак но не успя да предотврати загубата. Въпреки че водеше в резултата до 73-ата минута,  Фулъм допусна пълен обрат.

Резултатът бе открит в 56-ата минута след асистенция на Бербатов. 10 минути по-късно обаче Влад Кирикеш изравни, а малко след това влезлият като резерва Люис Холтби донесе победата за Тотнъм след страхотен удар с левия крак от границата на пеналта.

За Фулъм това е седма поредна загуба  за сезона, като отборът остава в зоната на изпадащите. Тотнъм пък се изкачи на шеста позиция с общ актив от 24 точки.