Драма на полуфинал! ЦСКА 1948 удари "Локо" (Сф)

Реваншът е на 10 май в Бистрица

Драма на полуфинал! ЦСКА 1948 удари "Локо" (Сф) | StandartNews.com

ЦСКА 1948 победи с 3:2 като гост "Локомотив" (София) в първи полуфинален мач в турнира за купата на България, предаде gol.bg. Домакините поведоха в 18-ата минута.  Мартин Райнов подаде за Юлиан Ненов, който центрира, а Даниел Наумов не се намеси убедително, кълбото достигна до Ивайло Найденов и той на празна врата даде аванс за "Локомотив".

След точно половин час игра Диков подаде за Сидклей, а бразилският ляв бек с удар от дистанция изравни. В 32-ата минута с шут от въздуха Радослав Кирилов реализира втория гол за "червените".

ЦСКА 1948 достигна до третото си попадение четири минути преди почивката. Педриньо се разписа от дистанция, след като отбраната на "червено-черните" отново не се справи добре при центриране от ъглов удар.

Пет минути след почивката домакините върнаха един гол чрез Дейвид Малембана. Симеон Петров от гостите беше отстранен след два жълти картона в рамките на само шест минути и напусна терена малко по-малко от четвърт час преди края на редовното време.

Реваншът между двата отбора е на 10 май в Бистрица.