Чико с два гола при класическа победа на ЦСКА

Чико с два гола при класическа победа на ЦСКА | StandartNews.com

ЦСКА победи с класически резултат 3:0 отбора на "Германея" (Сепарева баня) в двубой от 12-ия кръг на Югозападната "В" група. Мачът започна в 16:00 часа на стадион "Българска армия"

Момчил Цветанов (Чико) ознаменува първия си официален мач за "червените" с 2 гола още в началото на срещата, след като се разписа във 2-ата минута и 17-ата минута, а Констадин Хазуров заби последния трети гол в мача в 90-ата минута на срещата.

Така с успеха ЦСКА вече има 36 точки и е лидер в подреждането, докато "Германея" е в края на класирането с 6 точки.

Състави:

ЦСКА: Господинов, Динчев, Чорбаджийски, Цветанов, Головодов, Йорданов, Аясс, Витанов, Кикарин, Райчев, Хазуров

Германея Сапарева баня: Спасов, Кепов, Мавродиев, Георгиев, Арсов, Петков, Джугански, Андраде, Карачорски, Даскалов