Албанското знаме пак влезе в игра, този път в мач с Италия

Албанското знаме пак влезе в игра, този път в мач с Италия | StandartNews.com

Генуа. Знамето на Албания отново се появи на терена по време на футболна среща, като този път това стана през втората част на приятелския мач с Италия в Генуа, при който адзурите победиха с 1:0.

Албански фен успя да излезе на терена, развявайки флага, след което го опъна на тревата и коленичи. Един от играчите на Албания го прегърна, а запалянкото мирно напусна игрището.

Случката напомни на проявата от мача със Сърбия, която обаче имаше грозни последствия, тъй като мачът в Белград от квалификациите за Евро 2016 беше прекратен и домакините получиха служебна победа.

Италианците, които са в една група с България,  вкараха единствения гол в мача в 82-ата минута, който бе дело на Стефано Окака. Италианците имаха превъзходство в срещата, владееха топката и отправиха повече удари, но не успяха да стигнат до друго попадение.