Петък,

33 общини получиха награди за развитие

От: Стандарт -
33 общини получиха награди за развитие
A
A
A
  • "Стандарт" връчи призовете за културно-историческо наследство и туризъм

На седмата церемония по награждаването на представители на местната власт призове получиха 36 общини. Журито, което определи наградите в различните категории бе в състав - Евтим Евтимов - секретар на УС на АБГР, Валентин Атанасов - юрист адвокат на асоциацията, Велина Белева - член на експертния съвет на АБГР, Злати Златков - председател на Постоянната комисия по мандата и Златна - Валентина Бояджиева - технически секретар на асоциацията. Те определиха и представиха отличията за 2021г.

1. Успешно управление на голяма община, Северна България - Юлиян Найденов, кмет на община Силистра

2. Управление на голяма община, Южна България - Здравко Димитров, кмет на община Пловдив

3. Успешно управление на средна община - Методи Чимев, кет на община Дупница

4. Успешно управление на малка община  - Нина Петкова, кмет на община Георги Дамяново

5. Инвестиции в природата и хората - Никола Белишки, кмет на община Панагюрище

6. Образование и културна инфраструктура - Даниела Райчева, кмет на район Нови Искър, София

7. Младежки дейности и спорт - Община Видин

8. Иновации в транспорта - Община Сливница

9. Иновативна община - Община Козлодуй

10. Културно наследство - Община Копривщица

11. Сигурност на критичната инфраструктура в общината - Община Златица

12. Екологично чиста община - Община Кюстендил

13. История и традиции - Община Разград

14. По-добра градска среда - Общин Русе

15. Образование и интеграция - Община Ямбол

16. Предприемачество - Община Алфатар

17. Интегрирано развитие - Община Ветово

18. Развитие на туризма - Община Тетевен

19. Спортни успехи - Община Етрополе

20. Опазване на архитектурното богатство - Община Балчик

21. Модерни градски решения - Община Бургас

22. Творчески инициативи - Община Пазарджик

23. Дигитална община - Община Монтана

24. .Социални дейности - Община Омуртаг

25. Развитие на млади таланти и изпълнители - Община Челопеч

26. Развитие на местните общности - Община Смолян

27. Видеонаблюдения и сигурност - Община Червен бряг

28. Председател на Общински съвет - Мариан Антонов, Община Бяла, Русе

29. Зам.-кмет на голяма община - Пейчо Пейчев, Община Варна

30. Зам.-кмет на малка община - Илия Богданов, зам.-кмет на Община Своге

31. Районен кмет - Трайчо Трайков, кмет на район "Средец", София

32. Секретар на голяма община - Даниела Панова, Община Ловеч

33. Секретар на малка община - Недка Симеонова, Община Аксаково

34. Цялостен принос за развитието на АБГР - Станислав Благов

Коментари

Сортирай по: Новите първо

Още от категорията

Валутни курсове

По курса на БНБ
Валута Лева (BGN) Обратен курс за 1 лев
CHF 1.70725 0.585737
GBP 2.24388 0.445657
USD 1.71204 0.584099
Виж всички