Вероника Стефанова, носителката на титлата "Мис България", засне луксозна фотосесия с роклите на най-нашумялата марка в момента – Blink by Ради Лазарова.
Красавицата позира цели два дни пред фотоапарата на Ивомир Пешев и заяви, че се чувства като истинска принцеса с това облекло.
Тоалетите са като красиво изобретение на изкуството с авторски 3D цветя, ръчно изработени и нарисувани. Роклите са в най-разнообразни материи и цветове - тюл, шифон, авторски дантели, кристали Сваровски, кристални мъниста, сатен, дюпон, спандекс, пера, безшевно монтиране на дантела и апликации, а цветовата гама е кралско червено, турско синьо, пепел от роза, графитено черно, вечно зелено, нежно розово, слонова кост и други.
Последвайте ни в Google News Showcase за важните новини
Вижте всички актуални новини от Standartnews.com