Перник посрещна 15-я Praktiker в страната

Най-новият хипермаркет е част от мащабния търговски комплекс HOLIDAY PARK

Перник посрещна 15-я Praktiker в страната | StandartNews.com

Днес, 16 юни Praktiker откри за клиенти своя хипермаркет в гр. Перник. Под номер 15 в списъка с обекти на компанията, новото място в Перник ще очарова клиентите с богат асортимент, специални оферти и много изненади в дните след откриването.

Тържественото прерязване на лентата на магазина бе направено от кмета на Община Перник, г-н Станислав Владимиров и г-н Тодор Белчев, председател на съвета на директорите на Видеолукс Холдинг  (собственикът на Praktiker и HOLIDAY PARK).

“Всичко тук е по-добро от най-доброто, което сме правили досега. Надявам се, че задаваме нови стандарти и показваме неща, които никой не е направил до този момент.”, коментира г-н Тодор Белчев.

“Впечатлен съм, че за по-малко от година от това място, което по-скоро беше нерегламентирано сметище се превърна в този оазис.”, каза кметът на Община Перник,  Станислав Владимиров.

Praktiker Перник се простира на 8 600 кв.м, а функционалната подредба и организация на продуктите, дава възможност на клиентите бързо и лесно да разгледат и открият всичко, което им е необходимо.В приятна, светла и уютна обстановка потребителите ще могат да избират от повече от 50 000 артикула за създаването и подобряването на дома и градината. Заедно с това, екип от 70 експерти ще се погрижи да осигури най-доброто обслужване и професионална консултация на клиентите в Перник.

Добре познатите услуги като 3D проектиране на кухни и бани, рязане и кантиране на плоскости, тониране на бои, транспорт на закупени стоки, покупки на изплащане и „Удължена гаранция“ на продуктите, също са част от портфолиото на магазина в Перник.

Последвайте ни в Google News Showcase за важните новини

Вижте всички актуални новини от Standartnews.com

Коментирай