ПП-ДБ обеща подкрепа, но по политики. Готова за свой кабинет

Ако първата сила направи правителство, може да са сигурни, че ще подкрепим всички политики, които са приоритет за нас. Това заяви съпредседателят на „Продължаваме промяната” Кирил Петков в първата си реч пред парламента.
Ако с първия мандат не се формира правителство, ние ще предложим кабинет, допълни той.
Време е всеки българин да има един нормален европейски живот, категоричен бе Петков.
Крайно време е след толкова безуспешни опити българският парламент да заработи и да започнем да решаване проблемите н хората с реална законодателна програма, започна речта си Кирил Петков.
Земеделието и подпомагането на малките ферми трябва да стане национален приоритет. Не е нормално да внасяме 70% от месото и 30% от млякото, подчерта той.
И обяви, че земеделската комисия трябва да работи в тясно сътрудничество с браншовите организации.
Българското земеделие трябва да стане национален приоритет, призова Кирил Петков.
Много райони са напълно откъснати. Без магистрали, без жп връзки. Време е да запретнем ръкави и тази инфраструктура да започне да се случва. Да изготвим проекти, да издадем строителни решения, каза още съпредседателят на „Промяната”.
Време е България да влезе в Шенген, обяви той.
Следващият приоритет на „Промяната” е борбата с корупцията.
Новина от Турция! Голяма промяна с Босфора
Зумба флашмоб с Рамон Мартинес на Francofolies 2023 в...
ВСС с ключов ход за Гешев. Зарков обяви съдбовна дата
Убийство в София! Кой е арестуван
Аутопсията разкри! Как е починал Ангел Христов
Quartal District посрещна хиляди посетители на официа...
Майка с дете пробва да подкупи катаджия с 2X10. Какво...