София. Депутатите от ГЕРБ, работодателите и синдикатите да изработят промени в трудовото законодателство, чрез които да бъдат защитени интересите на работниците след фалити на фирми.
Това ще предложи на парламентарната група на ГЕРБ премиерът Бойко Борисов веднага след края на депутатската ваканция.
Новината съобщи премиерът след коледния турнир на футболните ветерани, съобщиха от пресцентъра на ГЕРБ. Борисов иска промени в трудовото законодателство, които ще дадат правомощия на държавата да наказва бизнеса за неизплатени заплати.
Последвайте ни в Google News Showcase за важните новини
Вижте всички актуални новини от Standartnews.com















