Звезда скърши Партизан в дербито (ВИДЕО)

Цървена Звезда остави "гробарите" на пето място

Звезда скърши Партизан в дербито (ВИДЕО) | StandartNews.com

Цървена звезда спечели дербито на Сърбия след успех над Партизан с 2:1. Срещата от 3-ия кръг на шампионския плейоф се игра на "Мала Маракана", а "звездашите" направиха решителна крачка към титлата.

Цървена звезда е начело в класирането с 48 точки и има аванс от 6 пред Раднички (Ниш). Партизан е едва на 5-ата позиция с 30 точки.

ВИЖТЕ ВИДЕО ТУК

Цървена звезда откри резултата в 59-ата минута, когато Урошевич задържа в наказателното поле Мохамед ел Фарду, а съдията без колебание отсъди дузпа. Потърпевшият сам изпълни наказателния удар и откри резултата. В 80-ата минута Вуканович покачи на 2:0 с удар отблизо.

В последната минута на срещата Партизан върна един гол. "Гробарите" получиха дузпа, а Рикардо Гомес не сгреши.

Гостите останаха с човек по-малко в допълнителното време на мача, след като Павлович получи червен картон за удар с лакът в лицето на противников играч.