Завърши държавното по тенис за журналисти

Драгиев и Харизанов са №1 при двойките

Завърши държавното по тенис за журналисти | StandartNews.com

При голям интерес премина дългоочакваната тенис проява, а именно държавното първенство във водещия спортен комплекс "ДЕМА". Преставители на повече от 15 медии се бориха за призовите места даващи право за участие в световния шампионат на  журналистите.
Радостен и факта че имаше на нови млади колеги които се включиха успешно в битката за наградите. Победители в отделните възрастови групи станаха жените Йоана Андреева от списание HiComm наложила се на финала Десислава Кулелиева от вестник 24 часа.  Кулелиева заедно с Биляна Караманолева бяха най-добри  при двойките.
При мъжете в групата до 45 години Николай Драгиев от "Евроспорт" се наложи над изнената на турнира Светлин Йочев от ТВ Плюс. В групата до 60 Крум Савов от livesport се наложи над Асен Григоров от "Тенис кафе" А при най-възрастните Тодор Попов победи на финала Борислав Костурков с 6:2. Двойките при мъжете спечелиха Драгиев и Георги Харизанов, шеф на ТВ. Европа. Призьорите бяха наградени от председателя на тенис клуб "Журналист" Георги Дончев с награди осигурени от Sport Depot.