Ювентус с класика срещу Фрозиноне (ВИДЕО)

"Старата госпожа" вече има 24 победи от 21 мача

Ювентус с класика срещу Фрозиноне (ВИДЕО) | StandartNews.com

Ювентус постигна класическо 3:0 над Фрозиноне в първия мач за кръга от италианската Серия А. "Старата госпожа" продължава със невероятното си представяне като това бе 21-ата победа на тима от 24 мача. Торинци се впуснаха в атаки още от първата минута и още в 6-ата успяха да открият резултата. Пауло Дибала получи отличен пас от Кристиано Роналдо и не остави шансове на вратаря на гостите. Ювентус продължи да диктува нещата на терена, а целта на гостите явно беше да загуби двубоя с по-малко голове в мрежата си. В 17-ата минута на срещата Юве вече водеше с 2:0. Манджукич стреля към вратата след пас от корнер, вратарят Спортиело не успя да укроти кълбото в ръцете си и Бонучи го наказа, за да се разпише. В 63-ата минута на срещата Манджукич намери добре португалската звезда на тима Кристиано Роналдо, който също съумя да се разпише, за да фиксира резултата на 3:0. Така Ювентус вече има в актива си 66 точки и преднина от 14 пред втория Наполи, който е с мач по-малко. Фрозиноне е на предпоследната позиция с 16.