Юве се класира с драма, Роналдо се цупи на Сари (ВИДЕО)

Италианците надвиха Локомотив Москва с 2:1

Юве се класира с драма, Роналдо се цупи на Сари (ВИДЕО) | StandartNews.com

Отборът на Ювентус изкова голяма победа с 2:1 срещу Локомотив Москва в четвърти двубой на двата тима от група D на Шампионската лига. Гостите откриха в 3-та минута с гол на Аарън Рамзи, но само 9 минути по-късно Алекси Миранчук възвърна паритета в 12-та. Крайният резултат в срещата беше оформен в 3-та минута на добавеното време, като голът реализира резервата Дъглас Коща. Успехът означаваше, че Юве вече има 10 точки и си гарантира място в следващата фаза на турнира.

ВИЖТЕ ВИДЕО ТУК

На скандална ситуация с участието на Кристиано Роналдо станаха свидетели зрителите в Москва. В 82-ата минута португалецът бе заменен от Пауло Дибала и при напускането на терена не подаде ръка на треньора Маурицио Сари. Смяната на Роналдо бе при резултат 1:1.