Грозни сцени се разиграха снощи по време на равенството 1:1 между ПАОК и "Борусия" Дортмунд. Двата тима се изправиха един срещу друг на стадион "'Тумба" в Солун в мач от Група С на Лига Европа, а в средата на второто полувреме срещата бе прекъсната заради сблъсъци между гостуващите фенове и полицията.

Привържениците на "Борусия" бяха принудени да се придвижат до най-горната част на трибуната, след намесата на органите на реда, които използваха сила, за да задържат част от най-бурните запалянковци.

След края на срещата бе потвърдено, че осем гостуващи фена са били арестувани заради сблъсъците с полицията. През второто полувреме двубоят дори бе прекъснат за няколко минути.

Информации за ранени няма, а всичко започна, след като феновете от Германия започнаха да хвърлят бомбички по органите реда. Полицията представляваше кордон между германските и гръцките запалянковци.