Мюнхен. Байерн Мюнхен победи с 3:0 ЦСКА Москва на "Алианц Арена" в първи мач от Група D на Шампионската лига. Георги Миланов игра близо четвърт час за гостите, но не успя да помогне на своите да стигнат поне до почетна загуба срещу настоящия шампион в надпреварата.

Българският национал се появи в игра в 77-ата минута, като в 83-ата стреля от воле от 25 метра, но се размина с гола.

Байерн вкара два гола преди почивката. Давид Алаба и Марио Манджукич бяха точни в 4-ата и 41-ата минути. Ариен Робен оформи крайния резултат в 68-ата минута.

В другия мач от Група D Манчестър Сити спечели гостуването срещу Виктория Пилзен също с класическото 3:0. Головете падна в рамките на десетина минути след почивката. Един Дзеко (48'), Яя Туре (53') и Серхио Агуеро (58') бяха точни за "гражданите".