ЦСКА хвърли бой на Каспий за начало

Червените спечелиха контролата с 4:0

ЦСКА хвърли бой на Каспий за начало | StandartNews.com

ЦСКА си направи добра тренировка в първата си контрола за новата година. "Червените" разгромиха казахстанския Каспий с 4:0 на лагера в Турция.

Още в първите минути стана ясно, че ЦСКА е много по-силният отбор. "Армейците" трайно се настаниха в половината на съперника, разчитайки на дългите и търпеливи разигравания.

В 34-ата минута Али Соу беше изведен фронтално пред наказателното поле и хладнокръвно реализира. Четири минути по-късно отново гамбиецът се разписа след хубав гол глава за 2:0

През второто полувреме преимуществото на ЦСКА стана още по-голямо.

В 61-ата минута цялата защита и вратаря на Каспий проспаха центриране от корнер отляво и Раул Албентоса влезе с топката във вратата.

7 минути по-късно активността на Греъм Кери стана причина Набиханов да отклони топката във собствената си врата за 4:0.

Двамата треньори направиха много смени, като постепенно вкараха всичките си резерви.