Сръбският Неймар с 90 минути за ЦСКА в контрола

Сръбският Неймар с 90 минути за ЦСКА в контрола  | StandartNews.com

София. ЦСКА победи Академик Свищов с класическото 3:0 в контрола, която се игра на един от терените на НСА.

Старши треньорът на "армейците" Стойчо Младенов използва приятелския мач и даде шанс на голяма част от юношите си. Спарингът се яви и идеална възможност за проверка качествата на каращия проби при „червените" Иван Маркович. Сръбския Неймар, както е известен полузащитникът, започна като титуляр и изкара пълни 90 минути на терена, информира gong.bg.

През първата част гол така и не падна, въпреки добрите положения, които се откриха пред Долапчиев и Карачанаков.

Последният се реваншира в 63-ата минута, когато бе точен от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Гришо Долапчиев. В 71-ата минута Тони Силва вкара доста красив гол с фалцов удар и покачи на 2:0. Минута преди края Михаил Шилдаров оформи крайния резултат в полза на "армейците", допълва БГНЕС.