"Сити" надви "Севиля", Московчани и "Юнайтед" не се надиграха

"Сити" надви "Севиля", Московчани и "Юнайтед" не се надиграха | StandartNews.com

"Манчестър Сити" победи Севиля с 2:1 в мач от Група D на Шампионска лига. Евгени Коноплянка откри резултата за гостите от Испания в 30-ата минута. Седем минути по-късно Адил Рами си отбеляза автогол и изравни. В добавеното продължение на редовното време Кевин де Бройне оформи крайното 2:1.

След успеха "Манчестър" се изкачи на второ място в класирането с актив от 6 точки, "Севиля" е на трета позиция с 3.

ЦСКА (Москва) и Манчестър Юнайтед завършиха наравно 1:1 в мач от Шампионска лига

В мач от Група В на Шампионска лига пък ЦСКА (Москва) и Манчестър Юнайтед завършиха наравно 1:1. Роман Еременко пропусна да открие резултата от дузпа в 15-ата минута, но при добавката Сейду Думбия вкара за 1:0. В 65-ата минута Антони Марсиал изравни и донесе точката на своя тим.
Българският национал Георги Миланов бе включен в групата на ЦСКА за мача, но остана на резервната скамейка.
След равенството двата тима имат по 4 точки в актива си и заемат второ и трето място в групата.