"Сините" фенове: Всички в Разград!

Левскарите отговарят на полицейския призив да си останат в София

"Сините" фенове: Всички в Разград!  | StandartNews.com

София

Психоатаките преди очерталото се голямо дерби в Лудогорието продължиха с декларации и изявления от двата лагера.

"Всички в Разград! "Левски" докрай!", призоваха феновете на "сините" преди мача с "Лудогорец" в неделя от VІІ кръг в А футболна група. Това е отговорът им на молбата на местната полиция да не идват повече от 650 фенове, колкото билета са отпуснати на столичани.

"А когато в съвсем близко бъдеще отборът играе на четвъртфинал в Шампионската лига (доколкото знаем, такива са целите пред
"Лудогорец")? Как ще се процедира? На колко чужди езици ще пишете декларация с призиви към хората да си стоят вкъщи и да зяпат пред телевизора стадиона бисер в Разград!? Но стига смешки и закачки...", отговориха столичани и подписаха декларацията: С уважение: Повече от 600-те фенове на "Левски" в България и по света!

От ръководството на "Лудогорец" пък официално опровергаха слуховете, че играчите ще приберат по 10 000 лв. при успех срещу "сините".

"Лудогорец излиза за победа срещу "Левски" заради публиката, а не заради парите - пише в официалната декларация на новака в А група". - Факт е, че в отбора на Лудогорието има финансови стимули за победа, но те се изплащат по строги правила.

"Лудогорец" е дългосрочен проект и ръководството няма да се поддаде на еуфорията, раздавайки премии, които са нереални за българските условия", се казва още в обръщението до медиите.



Последвайте ни в Google News Showcase за важните новини

Вижте всички актуални новини от Standartnews.com

Коментирай